c
performance

Meet The Team

Specifications

improve general rideability

v
Chief Executive

Chelsea Handler

b
Art Director

Mike Vice

n
Chief Executive

Joanne Vannicola

m
Senior Designer

John Casey

W 2004 roku naprawiałem automatyczną skrzynię biegów w samochodzie marki Mercedes W210 E420 i byłem bardzo zadowolony z naprawy, ponieważ skrzynia chodziła bez zarzutu przez wiele lat. W 2011 roku w Mercedesie C63AMG pojawił się problem - przy pełnym obciążeniu skrzynia nie zmieniała z pierwszego na drugi bieg. Nawet autoryzowany serwis rozłożył ręce, ponieważ komputery nie generowały błędów. Pojechałem do Teo Motors gdzie zlokalizowanie problemu zajęło przysłowiowe 5 min i po chwili usterka została skutecznie usunięta poprzez drobną regulację lewarka. Polecam firmę Teo Motors jako warsztat, który bardzo dobrze zna się na naprawach automatycznych skrzyń i potrafi rozwiązać każdy problem.

Kalasoft
Grzegorz Kaliński

Z Teo Motors miałem okazję współpracować wiele razy. Począwszy od naprawy PDK w Porsche, poprzez wiele standardowych prac, a kończąc na wzmacnianiu skrzyni w 650 konnym Audi RS6. Na jakość, szybkość i rzetelność świadczonych usług jestem wyjątkowo wyczulony. Taką firmą z pewnością jest Teo Motors prowadzone przez Teodora Myszkowskiego. Serdecznie polecam!

Kierowca wyścigowy
Kuba Giermaziak

TEO MOTORS

Specjalizujemy się w kompleksowej regeneracji automatycznych skrzyń biegów samochodów osobowych. Słyniemy z wyjątkowej skrupulatności i dbałości o wszystkie detale.

INFORMACJE

Pon - Pt: 8:00 - 16:00;
Ogrodowa 3, Swadzim 82-080 Tarnowo Podgórne
+ 48 61 663 65 65 + 48 61 652 49 30
biuro@teomotors.pl