Image Alt

Sterowniki hydrauliczne

teo motors

Sterowniki hydrauliczne

W naszej ofercie znaleźć można zarówno fabrycznie nowe, jak i regenerowane sterowniki hydrauliczne. Sterownik hydrauliczny jest skomplikowanym urządzeniem elektrohydraulicznym, który odpowiada za płynną zmianę biegów. Duży przebieg lub zanieczyszczenie opiłkami metalu powodują zużycie sterownika, co przekłada się na spadek ciśnienia oleju i objawia się prześlizgami lub szarpnięciami skrzyni podczas zmiany biegów. Uszkodzenie sterownika jest jedną z najczęstszych przyczyn awarii skrzyni biegów, dlatego bardzo ważna jest precyzyjna diagnostyka tego elementu.

Diagnostyka sterowników hydraulicznych
teo motors

Diagnostyka na
najwyższym poziomie

Do wstępnej diagnostyki samochodu używamy urządzeń diagnostycznych między innymi Bosch KTS 560, Launch X-431. Do regeneracji, testowania i kalibracji sterowników hydraulicznych wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia diagnostyczne. Stosując zarówno urządzenia wakuometryczne, jak i testery ciśnieniowe, diagnozujemy sterowniki w środowisku będącym odzwierciedleniem warunków panujących w pracującej skrzyni biegów. Dzięki temu możemy zbadać każdy element sterownika i określić, czy wymaga wymiany.

TEO MOTORS

Specjalizujemy się w kompleksowej regeneracji automatycznych skrzyń biegów samochodów osobowych. Słyniemy z wyjątkowej skrupulatności i dbałości o wszystkie detale.

INFORMACJE

Pon - Pt: 8:00 - 16:00;
Ogrodowa 3, Swadzim 82-080 Tarnowo Podgórne
+ 48 61 663 65 65 + 48 61 652 49 30
biuro@teomotors.pl